Değerli ziyaretçimiz e-randevu sistemimizden alınan randevular bazı branşlarımızda bir gün sonrası başlar ve ancak son 7 gün için alınabilir.
Daha ileri tarihler için 0 256 212 00 12 numaralı telefondan bilgi almanızı rica ederiz.

E-Randevu uygulamamız ile aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak randevu oluşturabilirsiniz. Başarılı kayıt sonrası verilen referans kodunu lütfen not ediniz. Çünkü online randevu iptal için bu referans koduna ihtiyacınız olacak.

Önemli Bilgilendirme : Hastanemizi ziyaretinizde giriş esnasında HES uygulaması yada E-devlet HES kodlarım alanında üretilen KAREKOD , yeni kimlik ve yeni ehliyetlerinizde bulunan KAREKOD / BARKOD okutularak Temas Risk sorgusu yapılmaktadır. Covid-19 ile ilgili yaşanan özel durumdan dolayı lütfen kayıt işlemleri için randevu saatinizden en az 30 dakika önce hastanede bulununuz.

Özel Medinova Hastanesi Randevu Formu

Bölüm adı seçtiğinizde doktor seçeneği boş geliyorsa yada doktor adı seçtiğinizde saat gelmiyorsa o branşa randevu alamazsınız. Başarılı kayıt sonrası verilen referans kodunu lütfen not ediniz. 15 yaş altı hastalarımız bazı polikliniklere randevu alamamaktadır. Prosedürler Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmektedir.

Önemli Bilgilendirme : Hastanemizi ziyaretinizde giriş esnasında HES uygulaması yada E-devlet HES kodlarım alanında üretilen KAREKOD , yeni kimlik ve yeni ehliyetlerinizde bulunan KAREKOD / BARKOD okutularak Temas Risk sorgusu yapılmaktadır.Covid-19 ile ilgili yaşanan özel durumdan dolayı lütfen kayıt işlemleri için randevu saatinizden en az 30 dakika önce hastanede bulununuz.