İzmir Havalimanından (Adnan Menderes Airport)

  • HAVAŞ: Havalimanı içerisinde bulunan Havalimanı Ulaşım (HAVAŞ) araçlarını kullanarak hastanemizin önüne kadar kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Demiryolu: Havalimanı içerisinde (-1. Kat) bulunan Tren İstasyonunu kullanarak İzmir-Aydın-Denizli seferi ile kolaylıkla hastanemize ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Otobüs: Havalimanından İZOTAŞ’a (İzmir Otobüs Terminali) geçiş sağlayarak İzmir-Aydın otobüs seferleri ile hastanemize kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bodrum Havalimanından (Milas-Bodrum Airport)

  • Otobüs: Havalimanından Milas Otogarı ya da Bodrum Otogarına geçiş sağlayarak Aydın otobüs seferleri ile hastanemize kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Şehirlerarası Otobüs Terminali üzerinden 20 numaralı şehiriçi otobüsünü kullanarak hastanemizin önüne kadar kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren Garından Bey Camii otobüs durağına geçerek (Tren garı içerisindeki merdivenleri kullanarak durağa ulaşabilirsiniz) önünde Yeni Sanayi yazan bütün şehiriçi otobüsleri kullarak hastanemizin önüne kadar kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.